"Рекорди літа"

2017-06-22

/Files/photogallery/IMG_0141.JPG

В рамках міського проекту «Культура і мистецтво – назустріч кожному » бібліотека-філіал №12 ЦБС для дітей м. Запоріжжя провела спортивно-ігрову програму «Рекорди літа». Юні читачи мешканці Шевченківського району грали в ігри, відповідали на питання спортивної вікторини, відгадували загадки, прийняли активну участь у казковій естафеті за книгами про Бабу Ягу, Попелюшку, Незнайка, Жабу-мандрівницю та Колобка. З великим задоволенням діти переглянули виступ театру-експромту «Ріпка», грали в настільні ігри. Всі присутні на майданчику отримали солодкі призи. Чекаємо на Вас на майданчику по вулиці Цитрусовій, 8Б кожного четверга о 18.00.