«Дефіле періодичних видань».

2017-07-20

В спекотній літній день у бібліотеку-філію № 12 завітали юні читачі на прес-огляд «Дефіле періодичних видань». Малеча в ігровій формі мала змогу познайомитися з періодикою, яка є в бібліотеці. З журналом «Веселые животные» ми занурились в світ тварин, з газеткою «Колосочок» ми побували юними дослідниками природи. Була проведена тематична гра «Хто я? Що я?», яка не дала дітлахам нудьгувати, також за допомогою тестів ми виявили схильності дітей до різних видів спорту, почуття гумору та де краще провести літні канікули. Не забули ми і про улюблені мультяшні журнали дівчат та хлопців «Тачки, «Губка Боб», «Чарівна принцеса» та «Barbie». З хорошим настроєм та гарними враженнями діти пішли додому.