«Книги мого дитинства»

2017-09-25

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек в бібліотеці-філії №12 Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Запоріжжя відбулось бібліо-шоу «Книги мого дитинства». Працівники бібліотеки розповіли маленьким читачам про книги, які вони читали в дитинстві. Цікавою була зустріч з «Сніговою Королевою» Ганса Християна Андерсена. Ця казка майже 200 років зігріває мільйони дитячих сердець у всьому світі. Намалював книгу один із найкращих сучасних ілюстраторів світу Владислав Єрко (Україна). За допомогою відеоролика діти познайомились з інтерактивною версією книжки для iPad, створеною видавництвом «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» у 2012 році. Не менш захоплюючою стала презентація книги Льюїса Керрола «Аліса в Країні Див». Малеча не могла відірвати очей від ілюстрацій книги, які оживали на екрані мобільного телефону. Присутні за заході учні 2 класу ЗОШ «Прогрес» I ст. прийняли активну участь у літературній вікторині за книгою А. Мілна «Вінні-Пух та його друзі», разом з героїнею книги В. Катаєва «Цветик-семицветик» висловили свої бажання, прийняли участь у театрі-експромті за казками О. Пушкіна та переглянули уривки з мультфільму про Малюка та Карлсона.
Цього року бібліотека святкує свій 50-річний ювілей. Юні читачі привітали бібліотеку зі святом. Учні образотворчого відділення Запорізької дитячої школи мистецтв №4 (викладач Катирєва Надія Костянтинівна) намалювали ілюстрації до своїх улюблених книжок, а учні хореографічного відділення (викладач Матєша С. С.) подарували танок. Комплект нових меблів отримала бібліотека від депутата Запорізької міської ради Поливяного Сергія Олександровича. Бібліотека щиро вдячна всім за участь у заході.