«Кришталь моєї мови дорогої».

2017-11-06

Напередодні Дня української писемності та мови учні старших класів ЗНВК № 63 взяли участь у бібліотечному заході «Кришталь моєї мови дорогої». Разом з бібліотекарем старшого відділу читального залу Людмилою Лобчіковою вони здійснили екскурс у минуле, простежили розвиток рідної мови від часів княжої доби до наших днів, дізналися про те, який величезний внесок вніс у розвиток української писемності та культури Нестор Літописець . Хлопці та дівчата з великим задоволенням читали вірші про мову, відповідали на запитання вікторини «Цікаве про мову», взяли участь в іграх, конкурсах, розгадували кросворд. На гостини до бібліотеки в образі дівчини завітала Українська мова і звернулася до читачів з побажанням шанувати і любити рідну мову.