«Осінь пишна та барвиста одягла собі намисто»

2017-11-14

«Осінь пишна та барвиста одягла собі намисто» - під такою назвою в бібліотеці відбувся осінній бал. Учасники заходу учні 5-А класу ЗНВК №63 слухали твори видатних композиторів присвячені цій прекрасній порі року, знайомились з картинами художників-пейзажистів, читали вірші. Для дітей була проведена розважально-ігрова програма «Осінні мотиви 2017», де вони прийняли активну участь у вікторині, у грі кулінарні фіглі-міглі «Приготуй овочеву страву», розважалися у телевізійних перевертнях. Кульмінацією заходу став театр-експромт «Знімаємо кіно». До уваги читачів був зроблений огляд літератури «Осінь літературна».