«Подорож по лабіринтам ДБА бібліотеки».

2017-11-22

/Files/images/IMG_2003.JPG

Учні 7-го класу ЗНВК №63 завітали на бібліотечний урок «Подорож по лабіринтам ДБА бібліотеки». Бібліограф Юлія Пруднікова розповіла дітям, що таке довідково-бібліографічний апарат бібліотеки, що він в себе включає та для чого використовується. Школярі дізнались, що таке каталог, чим відрізняється систематичний каталог від алфавітного, а також познайомились з картотеками та книжковою виставкою «Планета знань». Виконуючи практичні завдання, семикласники самостійно проводили пошук потрібної літератури в систематичному каталозі та шукали автора загубленого твору. Завдяки ерудиції, кмітливості, винахідливості і знанням отриманим на уроці, учні успішно впоралися із завданням.

/Files/images/IMG_1986.JPG

/Files/images/IMG_1996.JPG