«Баба Віхола прийшла, купу свят нам принесла».

2017-12-21

Напередодні новорічних свят у бібліотеці пройшов захід «Баба Віхола прийшла, купу свят нам принесла». Бібліотекар старшого відділу абонемента Світлана Скребцова познайомила присутніх на святі учнів 5-В класу ЗНВК «Вибір» з традиціями святкування зимових свят. Діти з цікавістю переглянули виставку-пораду «Новорічний калейдоскоп». Новорічне дійство розпочалося цікавою мандрівкою «Навколо світу за одну ніч», сповнену пригод, чудес, загадок. Всі учасники були дуже задоволені святковими розвагами, особливо виконанням світових різдвяних хітів у «Новорічному караоке». На закінчення заходу діти отримали призи та подарунки від Діда Мороза.