«Оновлена земля шанує Кобзаря».

2018-03-06

До Дня народження великого українського поета і художника Тараса Григоровича Шевченка у бібліотеці-філії №12 пройшла літературна експедиція «Оновлена земля шанує Кобзаря». Присутні на заході учні 8-б класу ЗНВК №63 здійснили п'ять подорожей-досліджень: «Біографічну», «Географічну», «Краєзнавчу», «Літературну» та «Пам’ять». Юні читачі познайомились з життям та творчістю поета, подорожували по місцях, які носять його ім'я, відвідали місця перебування Великого Кобзаря на запорізькій землі та меморіальні комплекси в Україні та за кордоном. Бібліотекар абонементу старшого відділу Світлана Скребцова провела тематичний огляд літератури «Великий Кобзар України».