До 135-річчя біосферного заповідника Асканія-Нова.

2018-03-13

«Степ безмежний і квітучий, дивовижний, наче, килим»

З нагоди 135 річниці біосферного заповідника Асканія-Нова в бібліотеці-філії №12 Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Запоріжжя відбулась туристична відео подорож «Степ безмежний і квітучий, дивовижний, наче, килим». Юні читачі учні 4Б класу ЗНВК «Вибір» познайомились з унікальним куточком природи, який знаходиться на півдні України в Херсонській області, його історією створення, рослинним світом дендропарку та тваринним світом зоопарку заповідника, помилувалися безмежними просторами заповідного степу. Огляд літератури за темою провела для дітей бібліотекар абонементу старшого відділу Світлана Скребцова.