Книгоралі «Про все на світі, що люблять діти»

2018-11-15

Драйвове книгоралі «Про все на світі, що люблять діти» відбулось у бібліотеці-філії №12 ЦБС для дітей м. Запоріжжя. На чарівному автомобілі учні 3 класу ЗОШ «Прогрес» Iст. подорожували піт-стопами «Казковий», «Віршований» та «Пізнавальний». На піт-стопі «Казковий » малеча отримала завдання з «Чарівної торбинки», тут же на них чекав театр-експромт «Теремок». На наступному «Віршованому» піт-стопі діти декламували вірші та добирали риму до вже відомих дитячих віршиків. Останній піт-стоп «Пізнавальний» підготував для дітей складне завдання (треба було скласти слова з букв), але вони з ним швидко та весело впорались. Дійшовши до фінішу, маленькі читачі отримали безліч позитивних вражень.