«Повернення із небуття»

2018-12-04

Виставка відреставрованих робіт.

Під такою назвою в бібліотеці-філії №12 Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Запоріжжя відбулась зустріч з працівником Запорізького обласного художнього музею Травень Людмилою Іванівною. Людмила Іванівна за допомогою відеопрезентації познайомила присутніх на заході учнів 9-А класу ЗНВК №63 з однойменною виставкою, яка проходить у ці дні в музеї. Діти мали змогу познайомитись з представленими на ній шедеврами, яких окрім зберігачів фондів музею, ніхто ніколи не бачив. Це мальовничі картини, ікони, графічні малюнки відреставровані київськими художниками реставраторами, а також роботи двох талановитих запорізьких авторів В. Дубініна та В. Заруби.