«Подаруй своє кохання»

2019-02-03

14 лютого світ відзначає День Святого Валентина. Як і на будь-яке інше свято, в цей день прийнято дарувати подарунки, сувеніри і валентинки.

Користувачі нашої бібліотеки, також, готуються до цього свята. Напередодні Дня Святого Валентина в бібліотеці-філіалі № 12 ЦБС для дітей м. Запоріжжя відбулося чергове засідання Hand-made студії «Умійки» присвячене Дню закоханих. "На ура" пройшов майстер-клас по виготовленню валентинок «Подаруй своє кохання». Відвідувачі бібліотеки дуже старались і проявляли свою фантазію: вирізали, клеїли, ліпили. Створені власноруч валентинки учасники майстер-класу забрали додому, щоб привітати найдорожчу людину.

/Files/images/IMG_68140.JPG/Files/images/IMG_6856.JPG