«Пливи, пливи, віночку!».

2019-07-03

З глибини віків прийшло до нас Купало – свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят, свято тепла, буяючої зелені, молодості та кохання.

Згадати українські народні традиції та взяти участь у купальських дійствах зібралися читачі бібліотеки-філії №12, для яких бібліотекарі підготували етно-бесіду «Пливи, пливи, віночку!».

Учасники заходу із захопленням слухали неймовірні історії та легенди, пов’язані зі святом, а також доповнювали розповідь власними знаннями.

Справжні дива творчої уяви та фантазії діти проявили під час майстер-класу по виготовленню Купальського вінка. Аплікації вийшли яскравими і неповторними.