«Обирай українську книгу».

2019-09-21

В рамках проекту «Територія культурного розвитку», який проходить за підтримки міського голови, бібліотекарі дитячих бібліотек №12 та 15 що у Шевченківському районі м. Запоріжжя провели non-stop «Обирай українську книгу». До початку заходу активісти бібліотеки №15 на роликах роз'їжджали по скверу по вулиці Бочарова та роздавали листівки з запрошенням до бібліотек. Розпочався захід феєричним шоу мильних бульбашок. Впродовж години працівники бібліотек знайомили юних читачів з книжками від українських видавництв: «А-ба-ба-га-ла-ма-га», «Фоліо», «Ранок», «Грані-Т», «Пегас», «Країна мрій» та іншими. Діти ділились своїми враженнями про прочитані книжки, взяли активну участь в іграх, вікторинах, конкурсі малюнків на асфальті. Найактивніші учасники заходу отримали призи.