«А зима буває різна: біла, радісна і грізна»

2019-12-16

Напередодні зимових свят у бібліотеці пройшов літературно-художній вернісаж «А зима буває різна: біла, радісна і грізна». Бібліотекар старшого відділу абонементу Світлана Скребцова познайомила присутніх на заході учнів молодших класів ЗОШ «Прогрес» I ст. з традиціями святкування зимових свят в Україні. За допомогою чарівних саней юні читачі здійснили подорож Європою і познайомились з новорічними та різдвяними традиціями різних народів. На зупинці у кожній країні проводились тематичні ігри та вікторини з глядачами. Малеча познайомилась з творами письменників, художників та композиторів, які у своїх творах відтворили зиму. Діти слухали музику, читали вірші, співали пісні. Усі учасники були дуже задоволені святковими розвагами, особливо виконанням карнавального танцю.