Чарівне моє довкілля.

2020-06-04

/Files/images/1210.jpg
Гра-загадка.

Любі наші маленькі читачі! Поки триває карантин, запрошуємо вас до гри-загадки «Довкілля», присвяченої Всесвітньому дню навколишнього середовища, який щорічно відзначається 5 червня і є одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища.

Ще на початку ХХ століття Антуант де Сент-Екзюпері (1900-1944 рр.), французький льотчик і письменник у своєму творі «Маленький принц» писав: «Усі ми діти одного корабля на ім’я Земля, отже, пересісти з нього просто нікуди… Існує жорстке правило: прокинувся вранці, умився, привів у порядок себе – і одразу ж приведи до ладу свою Планету». Головною причиною усіх негараздів у природі була і є людина. Людина і природа, як частина єдиного цілого, взаємопов’язані і тісно взаємодіють. Земля на якій ми живемо, - це дар, але якщо ми не зберігатимемо навколишнє середовище, то втратимо його назавжди і при цьому загинемо самі.

Наша гра-загадка ще раз нагадає вам, що таке довкілля. Бережімо його! А після карантину – мерщій до бібліотеки за новенькими книжками.

/Files/images/open-environment.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 112

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.