«Зелена неділя квітує чар-зіллям»

2020-06-05

/Files/images/thumbnail-for-61728.jpg

Народознавча замальовка.

Дитяча бібліотека №12 (вул. Чарівна, 143, Шевченківський район) запрошує всіх на презентацію народознавчої замальовки «Зелена неділя квітує чар-зіллям», присвячену Дню Святої Трійці. Щороку він припадає на різні дати, оскільки відзначається на п'ятдесятий день після Великодня.

Саме о цю пору багато рослин квітне, зелень яскрава, ще не висушена літньою спекою. Люди вірили, що на Трійцю трави набувають особливої сили. Про цілющі властивості різноманітних трав вам і розповість наша презентація. Знайомтесь! Читайте! І будьте здорові! Якщо хочете більше дізнатись про лікарські рослини – завітайте до нашої бібліотеки після карантину.

/Files/images/Троица.png