"Нетлінна слава партизанська"

2014-09-22

Вечір історичної правди "Нетлінна слава партизанська» був проведений у бібліотеці до Дня партизанської слави. Ведуча заходу бібліотекар старшого відділу бібліотеки Світлана Скребцова познайомила присутніх з історією виникнення свята, розповіла про партизанський рух на Запоріжжі у роки Великої Вітчизняної війни, зробила огляд літератури за темою. Світлана Яківна звернула увагу слухачів на значення миру на Землі, особливо в такий неспокійний час для нашої країни. Познайомила всіх присутніх з тематичною поличкою «Герої України на захисті Вітчизни», яка розповідає про захисників нашої Батьківщини у зоні АТО. Діти уважно слухали розповідь бібліотекаря, ділись своїми враженнями, читали вірші про мир, слухали пісні. На заході були присутні учні ЗНВК №63 7-А класу.