«Вітання білосніжної царівни».

2018-12-18

Напередодні зимових свят у бібліотеці-філії №12 Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Запоріжжя пройшов зимовий калейдоскоп «Вітання білосніжної царівни». Бібліотекар старшого відділу абонемента Світлана Скребцова познайомила присутніх на заході учнів 5-а класу ЗНВК №63 з традиціями святкування зимових свят в Україні. За допомогою чарівних саней діти здійснили подорож Європою і познайомились з Новорічними традиціями різних народів. На зупинці у кожній країні проводились тематичні ігри та вікторини з глядачами. Всі учасники були дуже задоволені святковими розвагами, особливо виконанням карнавального танцю.